NEW STEP BY STEP MAP FOR کفپوش پارکینگی

New Step by Step Map For کفپوش پارکینگی

New Step by Step Map For کفپوش پارکینگی

Blog Article

کفپوش اپوکسی یا پلی یورتان اجرا شده در کف طبقات نیز این تنش ‏ها را متحمل خواهد شد و در نتیجه تنش ناشی از حرکت خودروها را دمپ نموده و با انعطاف موجود در سیستم کفپوش، از انتقال تنش به بتن و سازه در حد امکان جلوگیری می ‏نماید.

کفپوش اپوکسی پارکینگ مزایای بسیاری دارد که به یکی از بهترین گزینه جهت پوشش کف تبدیل می کند

این محصول با توجه به قابلیت چسبندگی بسیار بالا و ویسکوزیته بسیار پایین، اولین لایه ای است که روی سطح بتنی، سنگی، موزاییکی و چوبی اعمال می شود.

مالکیت پشت بام مغازه به چه کسی تعلق دارد؟ تمامی قوانین مربوط به آن

برای تست کردن اینکه سطح پاک شده است مقداری آب روی قست های مشکوک ریخته شود. اگر حالت قطره قطره روی سطح ایجاد شد یعنی نیاز است که مجددا شستشو انجام شود.

این شرکت با بیش از ۸۵۰ پروژه موفق و صدها تاییدیه و گواهی مبنی بر کیفیت و اجراهای بی نظیر مفتخر است که توانسته دست رقبای خارجی را در داخل کشور ببندد، و کشور را در این صنعت بی نیاز و خود کفا نماید

برای این کار به مقداری رنگ و رزین اپوکسی، غلطک مخصوص اپوکسی، دستگاه ساب زنی و نیروی متخصص برای اجرا نیاز است.

سطح پارکینگ ‏ها، با عبور مداوم وسایل نقلیه، به طور پیوسته در معرض تنش ‏های سازه ‏ای و رطوبت و مواد شیمیایی از قبیل روغن و بنزین خودروها قرار دارد.

کفپوش اپوکسی و یا کفپوش پلی‌یورتان، گزینه‌های خوب و بسیار محبوب برای کفپوش پارکینگ های تجاری و مسکونی هستند. کفپوش‌های اپوکسی و نیز پلی‌یورتان در برابر روغن، بنزین، پاک کننده‌ها و سایر مواد شیمیایی موجود در پارکینگ‌ها مقاوم است.

مورد دیگر در کاهش هزینه کفپوش اپوکسی انتخاب مواد مصرفی با کیفیت جهت اجرای کفپوش است. انتخاب مواد با کیفیت منجر به آن می شود که مقدار مواد read more مصرفی در اجرا تا حد بسیار زیادی کاهش یابد.

در مورد کفپوشهای مقاوم در برابر مواد شیمیایی بیشتر بدانید.

کفپوش اپوکسی سطحی یکنواخت، بدون درز و ترک ایجاد می کند. چربی را جذب نکرده و آب بند است. به همین دلیل نظافت و تمیز کاری آن بسیار راحت بوده و در سریع ترین زمان ممکن صورت می گیرد.

شرکت فنی و مهندسی اکسیرور مفتخر است که در ادامه متن تجربیاتش را در مورد چگونگی اجرای بی‌نقص کفپوش اپوکسی پارکینگی به اشتراک بگذارد.

زمان مورد نیاز جهت اعمال کفپوش پارکینگ برای متراژ حدود ۱۰۰۰ متر، ۵ الی ۷ روز کاری است. در صورتی که اجرای سنگ برای همین مکان چیزی حدود دو یا سه روز زمان لازم دارد.

Report this page