5 EASY FACTS ABOUT کفپوش اپوکسی DESCRIBED

5 Easy Facts About کفپوش اپوکسی Described

5 Easy Facts About کفپوش اپوکسی Described

Blog Article

همچنین ممکن است در حین اعمال نیز مشکلاتی به وجود آورد. در فیلم نهایی نیز به واسطه واکنش با مواد موجود در محیط مانند رطوبت تشکیل عیوبی چون ترک شدن، فلاشینگ و … محتمل استاجرای سطوح بتونی، موزائیکی و سنگ در کف، در بسیاری از کاربردها و شرایط صنعتی کارایی بسیار رضایت بخشی دارند اما در مکان هایی که به مقاومت های شیمیایی، یکپارچگی سطح، الزامات بهداشتی و مقاومت به ضربه یا سایش نیاز است چندان پاسخگو نیستند در چنین مواردی می توان از سیستم های کفپوش صنعتی (رزینی) استفاده نمود.  این کفپوش های صنعتی  براساس سیستم رزین های سنتزی طراحی شده اند که در آنها پخت کفپوش صنعتی از طریق یک واکنش شیمیایی صورت میگیرد .

اما ممکن است موارد دیگری در حین خشک شدن ( مانند رطوبت بالای محیط، دمای نامناسب و … ) سبب بروز مشکلاتی شود. یا به عبارت دیگر رعایت نسبت اختلاط رنگ و هاردنر، شرط لازم برای خشک شدن است ولی شرط کافی نیست.

دکوراسیون و طراحی مجتمع تجاری و اداری، و همچنین مراکز خرید نقشی بسیار مهم در چشم مخاطبان دارد. یکی از مزیت‌های رقابتی، استفاده از کفپوش اپوکسی زیبا، مقاوم و بهداشتی در مجتمع است. این کفوش با ویژگی‌هایی چون زیبایی، عدم لغزندگی، ایمنی و مقاومت در برابر حرارت و کاهش حداکثری سر و صدا بهترین انتخاب برای شما خواهد بود.

توجه به میزان مخلوط کرد اپوکسی با ماده هاردنر بسیار مهم است همیشه باید دقت

این کفپوش‌ها علاوه بر موارد ذکر شده، می‌توانند زیبایی خاصی به محیط ببخشند.

و سه جزیی یعنی یعنی علاوه هاردنر که همان ماده خشک کننده و سخت کننده است

بالای کفپوش های اپوکسی و موجود بودن انواع کفپوش های اپوکسی

تقویت کننده ها یا کمک کننده یا هلپرها پلی استر وینیل استر و دیگر

در نصب و نگه داری کفپوش اپوکسی جنس سطح مورد نظر باید همواره

رنگ های دو جزئی دسته ای از رنگ های صنعتی هستند که از دو جز پایه (رزین+مواد رنگزا+افزودنی‌ها و…) و سخت‌کننده(هاردنر) تشکیل شده‌اند.

کفپوش صنعتی با کاربری بسیار سنگین - کفپوش اپوکسی صنعتی کفپوش صنعتی با کاربری بسیار سنگین :

مصرفی و اجرایی عامل مهم در افزایش هزینه کفپوش اپوکسی منزل کفپوش اپوکسی است 

Report this page